بانک ملی، حامی تولید و اشتغال در استان ایلام

عملکرد مثبت و قابل توجه بانک ملی استان ایلام در ارائه خدمات بانکی و تسهیلات به مردم در راستای سیاست‌های دولت جمهوری اسلامی ایران است.

 

طالب یاسمی، رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان ایلام، در تشریح عملکرد سی ماهه گذشته خود از ابتدای دولت آیت الله رئیسی تا کنون ، از پرداخت تسهیلات به مبلغ ۶۶ هزار و ۹۲۰ میلیارد ریال به ۵۴ هزار و ۲۸۹ نفر خبر داد.

 

این تسهیلات در بخش‌های مختلف اقتصادی شامل بازرگانی، خدمات، صادرات، صنعت و معدن، کشاورزی، مسکن و همچنین تسهیلات تکلیفی مانند فرزندآوری، ازدواج، تبصره ۱۶ و ۱۸ پرداخت شده است.

 

یاسمی با اشاره به افزایش منابع بانک ملی استان ایلام از ۱۴ هزار میلیارد ریال در سال ۹۹ به ۵۰ هزار میلیارد ریال در حال حاضر، جذب منابع را گامی مهم در راستای ارائه تسهیلات بیشتر به مردم عنوان کرد.

 

وی کسب رتبه اول کشور در پرداخت تسهیلات فرزندآوری، ازدواج و تبصره ۱۶ و ۱۸ در سنوات گذشته را نشان‌دهنده تعهد و تلاش مجموعه بانک ملی در جهت رفع نیازهای مردم و گره‌گشایی از مشکلات ایشان دانست.

 

در این گزارش، جزئیات تسهیلات پرداختی در بخش‌های مختلف به شرح زیر ارائه شده است:

 

تسهیلات بخش اقتصادی: ۳۵۷۸۹ پرونده به مبلغ ۴۵۶۹۹ میلیارد ریال

 

تسهیلات مسکن: ۲۱۳۶ نفر به مبلغ ۳۰۰۴ میلیارد ریال

 

تسهیلات تکلیفی: ۱۸۵۰۰ فقره به مبلغ ۲۱۲۲۱ میلیارد ریال شامل:

 

فرزندآوری: ۳۹۰۷ نفر به مبلغ ۱۷۲۰ میلیارد ریال

ازدواج: ۳۵۹۳ نفر به مبلغ ۵۲۵۱ میلیارد ریال

تبصره ۱۶: ۳۲۲۰ نفر به مبلغ ۳۳۰۰ میلیارد ریال

تبصره ۱۸: ۳۴۸۰ نفر به مبلغ ۴۲۰۰ میلیارد ریال

مسکن ملی و روستایی: ۴۳۰۰ نفر به مبلغ ۶۷۵۰ میلیارد ریال

 

این گزارش نشان‌دهنده عملکرد مثبت و قابل توجه بانک ملی استان ایلام در ارائه خدمات بانکی و تسهیلات به مردم در راستای سیاست‌های دولت جمهوری اسلامی ایران است.

 

بانک ملی ایران، همواره در کنار مردم و حامی تولید و اشتغال در استان ایلام خواهد بود.