بانک ملت شاگرد اول نظام بانکی است، افتخارمان خدمت به مردم است

بانک ملت شاگرد اول نظام بانکی است، افتخارمان خدمت به مردم است رییس امور شعب بانک ملت استان ایلام با تبریک ایام دهه فجر و تشکر از مردم بابت حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام کرد که بحمدلله در چهل سالگی انقلاب خدمات بانک ملت در کل کشور در زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، […]

بانک ملت شاگرد اول نظام بانکی است، افتخارمان خدمت به مردم است

رییس امور شعب بانک ملت استان ایلام با تبریک ایام دهه فجر و تشکر از مردم بابت حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام کرد که بحمدلله در چهل سالگی انقلاب خدمات بانک ملت در کل کشور در زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی قابل لمس بوده و در ایلام نیز این خدمات چشمگیر بوده است.

 

محمدی اضافه کرد که با افتخار اعلام میکنیم تنها بانکی در استان هستیم که در زمینه پرداخت وام قرض‌الحسنه دو برابر منابع بانکیمان پرداخت داشته ایم.

 

وی ادامه داد بانک ملت در راستای سیاست های بانکی خود اقدامات اجتماعی، فرهنگی، حمایتی بسیاری در ایلام انجام داده است که از جمله میتوان به ساخت مجهزترین مدرسه استان (مجتمع آموزشی تمام الکترونیک پیامبر اعظم) ، پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی، کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، ارائه تسهیلات کم بهره به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، تهیه لوازم التحریر و توزیع در مناطق محروم اشاره کرد.

محمدی گفت که در جریان زلزله آبدانان و سیل ایلام ۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک ملت به شهروندان ایلامی پرداخت شده است.

وی همچنین اظهار کرد که بانک ملت آمادگی دارد با بخشش جریمه‌ها و قسط‌بندی مجدد ۴ ساله، با مردم در خصوص تعیین تکلیف مطالباتشان همکاری کند.

محمدی اضافه کرد که در راستای اجرای تبصره ۳۵، هزار و پانصد پرونده با هزینه ۱۰۰ میلیارد ریال در استان تسویه شده است در حالی که سهم بانک تنها ۴۵ میلیارد ریال بوده است.

وی در پایان ضمن تشکر از اعتماد مشتریان بانک ملت، وعده داد که خدمات این بانک در استان ادامه یابد و در آینده نیز شاهد ادامه فعالیت های این بانک در استان ایلام باشیم.