بازدید ۲۵ هزار نفر از اماکن تفریحی، تاریخی و گردشگری دهلران

فرماندار ویژه دهلران گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون ۲۵ هزار نفر از اماکن تفریحی، تاریخی و گردشگری این شهرستان بازدید کرده اند. لطیف صادقی اظهار داشت: شهرستان دهلران دارای جاذبه‌های گردشگری، تفریحی و تاریخی فراوانی است که هرساله مورد بازدید گردشگران و مسافران نوروزی قرار می‌گیرند. وی چشمه‌های آبگرم، غار خفاش، چشمه‌های قیر، تپه […]

فرماندار ویژه دهلران گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون ۲۵ هزار نفر از اماکن تفریحی، تاریخی و گردشگری این شهرستان بازدید کرده اند.

لطیف صادقی اظهار داشت: شهرستان دهلران دارای جاذبه‌های گردشگری، تفریحی و تاریخی فراوانی است که هرساله مورد بازدید گردشگران و مسافران نوروزی قرار می‌گیرند.

وی چشمه‌های آبگرم، غار خفاش، چشمه‌های قیر، تپه علی کش و قلعه شیاخ را از مهمترین جاذبه‌های دهلران عنوان کرد و افزود: این شهرستان دارای اماکن متبرکه زیادی نیز می‌باشد که مورد استقبال مسافران نوروزی هستند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه دهلران یادآور شد: پنج واحد بوم گردی نیز در شهرستان در بخش‌های مرکزی، موسیان و زرین آباد فعال و در این ایام میزبان گردشگران و مسافران نوروزی هستند و خدمات لازم را ارئه می‌دهند.

صادقی از برپایی غرفه‌های صنایع دستی و ارائه سوغات محلی در اماکن تفریحی شهرستان خبر داد و گفت: معرفی صنایع دستی شهرستان و سوغات محلی از دیگر اقدامات در این ایام می‌باشد که موجب درآمد زایی نیز می‌شود.

وی از مسافران و گردشگران نوروزی دعوت کرد تا به شهرستان سفر و از جاذبه‌های تفریحی، تاریخی، گردشگری و دفاع مقدس دهلران بازدید کنند.