بازدید میدانی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی از مناطق مختلف حوزه شمالی در پی بارش سنگین برف

بسطامی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با حضور در سطح شهر ایلام و محورهای مواصلاتی از روند خدمات‌رسانی در زمان بارش برف بازدید کرد و در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت. بسطامی در حاشیه این بازدیدها در تماس تلفنی با بهرام نیا استاندار ایلام، بر لزوم بسیج تمامی دستگاه‌ها به منظور برطرف […]

بسطامی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با حضور در سطح شهر ایلام و محورهای مواصلاتی از روند خدمات‌رسانی در زمان بارش برف بازدید کرد و در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت.

بسطامی در حاشیه این بازدیدها در تماس تلفنی با بهرام نیا استاندار ایلام، بر لزوم بسیج تمامی دستگاه‌ها به منظور برطرف کردن مشکلات موجود تاکید کرد و گفت: بعد از چندین سال انتظار خوشبختانه طی چند روز اخیر شاهد نزول رحمت الهی هستیم و به همین دلیل انتظار می‌رود که مدیران با خدمت رسانی به موقع به مردم اجازه ندهند که کمبود خدمات و امکانات این شیرینی را تلخ کند.

نماینده مردم ایلام با انتقاد از مدیریت بحران استانداری ایلام اظهار داشت: با توجه به پیش بینی‌های کارشناسان هواشناسی مبنی بر بارش سنگین برف طی روز پنج‌شنبه، می‌بایست تمامی تمهیدات لازم جهت اطلاع رسانی دقیق و جلوگیری از بروز مشکلات توسط مدیریت بحران استانداری ایلام اندیشیده می‌شد.

وی هم‌چنین عملکرد مجموعه مدیریت شهری ایلام در مقابله با بارش برف در سطح شهر ایلام را ضعیف و نامطلوب عنوان کرد و اظهار داشت: در چنین مواردی نقش مسئولین بسیار پر رنگ تر خواهد شد و عدم حضور مسئولین و نیروهای مدیریت شهری در این شرایط ویژه به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

نماینده مردم ایلام اظهار داشت: نیروهای برون شهری راه، راهداری، هلال احمر و پلیس راه از ساعات اولیه امروز مشغول خدمت رسانی به مردم می‌باشند که این حس مسئولیت پذیری جای تقدیر و تشکر دارد.

در پی بارش برف سنگین طی ساعات اخیر در اکثر نقاط استان و همچنین گلایه بسیاری از شهروندان و رسانه ها در خصوص خدمت رسانی، علی اکبر بسطامی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی از اولین ساعات صبح امروز به صورت میدانی از روند برف‌روبی و نمک پاشی از معابر و خیابان‌های شهر بازدید کرد.