بازدید مدیرکل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت از پروژه‌های ورزشی پالایشگاه گاز ایلام

روز سه شنبه قنبرزاده مدیرکل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت، نظرزاده رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی گاز ایران از طرح‌ها و پروژه‌های ورزشی پالایشگاه گاز ایلام بازدید کردند. اولین بازدید از سالن بدنسازی و استخر در دست ساخت مجتمع کارکنان پالایشگاه گاز ایلام صورت گرفت که در این بازدیدها قنبرزاده مدیرکل […]

روز سه شنبه قنبرزاده مدیرکل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت، نظرزاده رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی گاز ایران از طرح‌ها و پروژه‌های ورزشی پالایشگاه گاز ایلام بازدید کردند.

اولین بازدید از سالن بدنسازی و استخر در دست ساخت مجتمع کارکنان پالایشگاه گاز ایلام صورت گرفت که در این بازدیدها قنبرزاده مدیرکل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت بر حمایت این پروژه‌ها برای تکمیل شدن تاکید کرد.

سالن بدنسازی این مجتمع در مراحل پایانی است و نیازمند تجهیزات است، طرح استخر شنای این مجتمع نیز ۵۵ درصد پیشرفت دارد و برای تکمیل نیازمند ۱۲ میلیارد تومان اعتبار است.

قنبرزاده مدیرکل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت همچنین از طرح درمانگاه نفت و گاز بازدید کرد و قول مساعد برای حل مشکلات را این درمانگاه داد.

همچنین مدیرکل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت به همراه هیئت همراه از درمانگاه و سالن بدنسازی پالایشگاه گاز ایلام بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این طرح‌ها قرار گرفت.

مدیرکل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت همچنین از باشگاه بدنسازی روستای مورت(باشگاهی که علی هاشمی را راهی المپیک کرد) بازدید کرد.

وی در این بازدید برای تجهیز و مرمت این باشگاه قول مساعد داد.