ایلام سفید پوش از نعمت زیبای خداوند

پس از گذشت چند سال، چند روزی است که بارش برف این نعمت زیبای خداوند رختی از سپیدی بر تن عروس زاگرس پوشانده است. برف، این نعمت زیبای خداوند چند روزی است که مهمان عروس زاگرس  شده است و با آمدنش حال و هوایی شاد را به مردم این سرزمین هدیه داد. چند سالی می […]

پس از گذشت چند سال، چند روزی است که بارش برف این نعمت زیبای خداوند رختی از سپیدی بر تن عروس زاگرس پوشانده است.

برف، این نعمت زیبای خداوند چند روزی است که مهمان عروس زاگرس  شده است و با آمدنش حال و هوایی شاد را به مردم این سرزمین هدیه داد.

چند سالی می شود که مردم استان ایلام محروم از بارش برف هستند اما این روزها زمستان از در مهربانی وارد شده و با بارش برف شور و شادی و هیاهوی وصف ناپذیری را برای مردمان این دیار به ارمغان آورده است.

بارش برف در روزهای اخیر در استان ایلام علاوه بر خوشحالی مردم، باعث لغو پروازهای فرودگاه شهدای ایلام، تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی، اختلال در تردد خودروها، یخبندان و کاهش محسوس دما را بدنبال داشت.

توده بارشی جدیدی که از شامگاه پنجشنبه وارد استان ایلام شده از امروز با قدرت بیشتری فعالیت خود را ادامه داد که این توده در شهر‌های شمالی استان ایلام با بارش برف همراه بود.

دستگاههای خدمات رسان نظیر گروههای راهداری و حمل و نقل جاده ای ، پلیس راه و راهور، شهرداری و جمعیت هلال احمر نیز امروز به شهروندان خدمات رسانی کردند.

بر اساس پیش بینی‌های هواشناسی از اواخر وقت امروز این سامانه از استان خارج خواهد شد.