ایلامی ها سهم آورده اولیه نهضت ملی مسکن را پرداخت کرده اند

معاون اداره راه و شهرسازی استان ایلام گفت: ۲ هزار و ۳۱۸ نفر در استان ایلام سهم آورده اولیه نهضت ملی مسکن را پرداخت کرده ‌اند .  منصور بیگی گفت: شرط واگذاری زمین و تخصیص پروژه به متقاضیان نهضت ملی مسکن پرداخت سهم آورده اولیه ۴۰ میلیون تومانی است. منصور بیگی واگذاری زمین به قیمت بسیار […]

معاون اداره راه و شهرسازی استان ایلام گفت: ۲ هزار و ۳۱۸ نفر در استان ایلام سهم آورده اولیه نهضت ملی مسکن را پرداخت کرده ‌اند .

 منصور بیگی گفت: شرط واگذاری زمین و تخصیص پروژه به متقاضیان نهضت ملی مسکن پرداخت سهم آورده اولیه ۴۰ میلیون تومانی است.
منصور بیگی واگذاری زمین به قیمت بسیار کم و در اقساط بلند مدت، بهره مندی از تخفیفات پروانه ساختمانی و خدمات نظام مهندسی و تسهیلات بلند مدت بانکی را از جمله مزایای طرح نهضت ملی مسکن دانست و افزود: هیچ کارگزاری در این طرح به دنبال کسب سود نیست و واحد‌های مسکونی به قیمت تمام شده که تلفیقی از سهم آورده متقاضی و تسهیلات بانکی است احداث می‌شوند.
وی اضافه کرد: شرط واگذاری زمین و تخصیص پروژه به متقاضیان پرداخت سهم آورده اولیه ۴۰ میلیون تومانی است و تا کنون ۲ هزار و ۳۱۸ مورد از متقاضیان استان ایلام با توجه به پیام دریافتی نسبت به واریز وجه اولیه و بیشتر (سهم آورده دوم) اقدام نموده وپروژه برای آنان تعریف شده یا در حال است و پروژه‌های آغاز شده در این خصوص با پیشرفت فیزیکی مناسب در حال احداث هستند.
در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان ایلام ۳۸ هزار نفر ثبت نام کرده اند که تا کنون ۵ هزار و ۸۰۰ نفر تأیید نهایی شده اند.