ایجاد مرکز قرنطینه اتباع خارجی در مرز مهران

معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام با اشاره به تردد تعداد زیاد اتباع و مهاجرین خارجی کشور به عراق از طریق مرز مهران گفت: مرکز قرنطینه اتباع و مهاجرین خارجی در مرز مهران دایر می‌شود. محمد سبحان حسنی  در دیدار با نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل اظهار داشت: این مرکز در مرز مهران با […]

معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام با اشاره به تردد تعداد زیاد اتباع و مهاجرین خارجی کشور به عراق از طریق مرز مهران گفت: مرکز قرنطینه اتباع و مهاجرین خارجی در مرز مهران دایر می‌شود.

محمد سبحان حسنی  در دیدار با نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل اظهار داشت: این مرکز در مرز مهران با توجه به شرایط کرونا و ارائه خدمات به اتباع خارجی راه اندازی می‌شود.
وی افزود: دایر شدن این مرکز به ویژه در شرایط کرونایی و ایام اوج تردد مرز مهران برای خدمات دهی به اتباع خارجی می‌تواند بازتاب مثبت جهانی داشته باشد.
معاون استاندار ایلام ضمن تقدیر از کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل به دلیل اختصاص دستگاه دیالیز و فریز کرونا به استان تاکید کرد: انتظار داریم کمک‌های ارائه شده به اقشار آسیب‌پذیر اتباع و مهاجران خارجی تداوم داشته باشد.