ایثارگران ایلامی در سال گذشته ۱۶۷ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی دریافت کردند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام از پرداخت ۱۶۷ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به یکهزار و ۸٠ نفر از فرزندان ایثارگران استان که فاقد شغل هستند در سال گذشته خبر داد.

جمال اسدی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان به مناسبت دهه فجر، ضمن تقدیر از نقش رسانه ها در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اظهار داشت: ایلام یکی از استان های پیشرو در زمینه آگاهی بخشی به صورت واقعی در جامعه است.

 

وی با اشاره به برهه حساس کنونی کشور، بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و انتخابات پیش رو تاکید کرد و گفت: ملت ایران با حضور خود در این عرصه ها، وفاداری خود را به نظام و انقلاب مانند گذشته ثابت خواهند کرد.

 

مدیرکل بنیاد شهید ایلام با بیان اینکه در حال حاضر سه هزار خانواده شهید، ۱۵ هزار و ۷٠٠ جانباز و ۳۳۷ نفر آزاده در استان تحت حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام قرار دارند، از اجرای طرح “سپاس” خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۲ هزار دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران توسط بنیاد و مسوولان ارشد دستگاه های اجرایی از جمله استاندار، امام جمعه و… انجام شده است.

اقدامات شاخص بنیاد شهید ایلام در سال گذشته:

ساماندهی گلزار شهدای صالح آباد، گلزار شهدای سید اکبر دهلران و فاز اول گلزار شهدای حاجی حاضر ایوان

گردآوری بیش از ۸۵ هزار سند از خاطرات والدین شهدا و جانبازان

تبدیل وضعیت ۴ هزار و ۵٠٠ نفر از شاغلان دستگاه های اجرایی استان

پرداخت ۷۷۵ فقره تسهیلات مسکن به جامعه ایثارگران استان

برنامه های بنیاد شهید ایلام در سال جاری:

پرداخت ۱٠٠ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی برای ۶۵٠ نفر واجد شرایط

ادامه اجرای طرح “سپاس” و دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران

مدیرکل بنیاد شهید ایلام در پایان با اشاره به تعهد این بنیاد به خدمت رسانی به جامعه ایثارگری، از تلاش و همکاری همه دستگاه ها و نهادها در این زمینه قدردانی کرد.