اندر حکایات مجتمع پر حاشیه ایلام!

در ایلامیان بخوانید...

 

✍🏻 پایگاه خبری ایلامیان

از شب گذشته یک #فیش_حقوقی مربوط به یکی از مدیران پتروشیمی ایلام در فضای مجازی منتشر شده که رقم دریافتی این شخص با دریافتی خالص حدود ۹۸ میلیون تومان خبرساز شده است!

 

ایلامیان اطلاعات این فیش را رد یا تایید نمیکند اما پتروشیمی در واکنش، ضمن تکذیب این موضوع، اعلام کرده که فرد مورد نظر مشاور است و پرداختی وی کف و سقف معینی دارد!

 

نکته جالب توجه این است که اگر این فرد قراردادی با عنوان مشاور داشته پس در چارت پتروشیمی جایگاهی نداشته و مشاور بازنشسته حق قبول سمت ندارد! اما این فرد بعنوان مدیر یکی از واحد های مهم #پتروشیمی_ایلام در حال فعالیت است. (امضای وی موجود است)!

 

اینجاست که دم خروس بیرون میزند و یک فرد غیربومی بازنشسته اینگونه در ایلام پست میگیرد و جوانان تحصیل کرده بومی منطقه در مقابل استانداری و دادستانی برای گرفتن حق اشتغال در منطقه خود تجمع میکنند!

 

مگر قحط‌الرجال است که فردی بازنشسته در این استان چنین سمتی را عهده دار میشود !؟ فراموش نکنیم استعدادهای کم نظیری در استان در این زمینه داشته و داریم که سرآمد آنان مرحوم حسن بیگی از نام آشنایان این صنعت است و جوانان دیگری نیز پا جای پای این عزیز گذاشته اند!

 

از #حقوق_های_نجومی بگذریم از دود شدن سرمایه مردم منطقه که از فلر پتروشیمی ایلام دود میشود نمیتوان گذشت! دودی که کرانه ای کبیر از رنو تا کبیرکوه امتداد داشته و دقیقه ای سرمایه به باد میدهد!

 

استاندار ایلام، نمایندگان، مسئولین حوزه نظارتی و بازرسی باید در قبال اتفاقات عجیب و حواشی بی پایان پتروشیمی ایلام موضع گیری کرده و با اقتدار در مقابل این مسائل ایستادگی کنند.

این خبر را در اینستاگرام ایلامیان نیز قابل گفتگو است 👇👇

https://www.instagram.com/p/CX4NVn-t4Fp/?utm_medium=copy_link