انتقال هوایی پنجمین گروه زائران مصدوم از ایلام به تهران

مدیر فرودگاه شهدای ایلام از انتقال هوایی پنجمین گروه از مصدومان حوادث جاده‌ای اربعین به تهران خبر داد. جواد یگانه با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۱۰۰ زائر مصدوم و ۶۰ همراه توسط هواپیمای هوانیروز ارتش از طریق فرودگاه شهدای ایلام به تهران انتقال یافته اند،گفت: در چهار مرحله گذشته،اعزام مصدومان توسط هواپیمای C […]

مدیر فرودگاه شهدای ایلام از انتقال هوایی پنجمین گروه از مصدومان حوادث جاده‌ای اربعین به تهران خبر داد.

جواد یگانه با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۱۰۰ زائر مصدوم و ۶۰ همراه توسط انتقال هوایی زائران مصدوم از ایلام به تهرانهواپیمای هوانیروز ارتش از طریق فرودگاه شهدای ایلام به تهران انتقال یافته اند،گفت: در چهار مرحله گذشته،اعزام مصدومان توسط هواپیمای C ۱۳۰ هوانیروز ارتش انجام گرفت.

وی افزود: در پنجمین گروه از مصدومان که شامل ۲۲ مصدوم بدحال و ۱۵ همراه برای تکمیل روند درمان به تهران اعزام شدند.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام: این حادثه دیدگان توسط هواپیمای آنتونوف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مراکز درمانی تهران انتقال یافتند.

یگانه یادآور شد: با پایان یافتن ماموریت درمانگاه سیار ارتش در فرودگاه ایلام، هواپیمای سپاه برای اولین بار به منظور جابجایی این زائران مصدوم فراخوان شد.

بیش از ۷۰ درصد زائران اربعین مرز مهران را به واسطه نزدیکی مسافت و امنیت طول مسیر در داخل خاک عراق به عنوان مرز اول و اصلی انتخاب کردند.