امنیت مرز‌های کشور حاصل تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و استاندار ایلام با صدور پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفتند. در متن پیام تبریک حجت‌الاسلام والمسلمین الله‌نور کریمی‌تبار و حسن بهرام‌نیا آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم وَنُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ […]

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و استاندار ایلام با صدور پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفتند.

در متن پیام تبریک حجت‌الاسلام والمسلمین الله‌نور کریمی‌تبار و حسن بهرام‌نیا آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَنُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ
[آیه ۵ سوره قصص]… و روزی او خواهد آمد و جهان را با نور خود پر از عدل و داد می‌کند و تمامی درد‌های عالم بشریت را تسکین و درمان می‌بخشد.

نام‌گذاری نیمه شعبان روز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف به عنوان روز سربازان گمنام امام زمان (ع) در حقیقت بیانگر نقش و جایگاه کلیدی و راهبردی وزارت اطلاعات در صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی، منافع ملی و ضامن اقتدار و امنیت در برابر هجمه بیگانگان و دشمنان اسلام و نظام است.

سربازان گمنام که همواره آسایش خود را فدای راحتی و آسودگی مردم می‌کنند علاوه بر ایجاد امنیت و اقتدار در کشور و استان همواره در روز‌های سخت یار و همراه مردم بوده اند.

ایجاد امنیت اقتصادی، کمک به برگزاری کنگره عظیم اربعین حسینی علیه السلام و تامین امنیت این کنگره عظیم و بین المللی، کمک به امنیت پایدار استان و خارج از مرزها، همکاری و تعامل بسیار خوب با ارکان مختلف نظام در استان، همکاری و فعالیت موثر در ستاد‌های اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، تلاش گسترده در امر محرومیت زدایی و رفع محرومیت در مناطق مختلف استان، مشارکت موثر در قبل، حین و بعد از انتخابات‌های مختلف، مشارکت فعال و موثر در ستاد مبارزه با مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و همکاری و حضور ارزشمند در شورای تامین استان تنها گوشه‌ای از تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان ایلام بوده است.

در پایان فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه‌الشریف را به محضر مردم شریف ایران اسلامی، به ویژه مردم ولایت مدار و محب اهل بیت علیهم السلام استان ایلام و همچنین هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را به همه عزیزان سختکوش در وزارت اطلاعات به ویژه مدیرکل و همکاران محترم اداره کل اطلاعات استان ایلام تبریک و تهنیت عرض کرده و از درگاه خداوند قادر متعال، تعجیل در فرج آقا امام زمان (ع) و سربلندی همه مسلمین و مستضعفین جهان و عزت بیش از پیش ملت بزرگ ایران به ویژه هم استانی‌های عزیر مسئلت می‌نماییم.