امداد رسانی به ۲۰ حادثه در ایام نوروز

مدیر عامل جمعیت هلال احمر ایلام با اشاره به اجرای طرح امداد و نجات نوروز در استان گفت: تاکنون به ۲۰ حادثه مسافران نوروزی در استان ایلام امداد رسانی شده است. علی اصغر علی اکبری اظهار داشت: این حوادث شامل ۱۲ مورد حادثه جاده ای، چهار ghgمورد خدمات حضوری، ۲ مورد خدمات ساکن در مناطق […]

مدیر عامل جمعیت هلال احمر ایلام با اشاره به اجرای طرح امداد و نجات نوروز در استان گفت: تاکنون به ۲۰ حادثه مسافران نوروزی در استان ایلام امداد رسانی شده است.

علی اصغر علی اکبری اظهار داشت: این حوادث شامل ۱۲ مورد حادثه جاده ای، چهار ghgمورد خدمات حضوری، ۲ مورد خدمات ساکن در مناطق شهری و دومورد نیز امداد کوهستان بوده است.
وی تعداد مصدومان این حوادث را ۴۲ نفر اعلام کرد و افزود: در این حوادث هفت نفر به مراکز درمانی منتقل و سه نفر نیز بصورت سرپایی درمان شدند.
علی اکبری با ذکر اینکه برای امداد رسانی به این حوادث در مجموع ۳۲ تیم در قالب ۱۰۸ امدادگر بکارگیری شده است، عنوان کرد: اکنون ۱۹ پایگاه ثابت و موقت با بکارگیری ۱۸ دستگاه آمبولانس، ۱۱ دستگاه خودروی ست نجات و یک فروند بالگرد در طرح امداد و نجات نوروزی در حالت آماده باش هستند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر ایلام بیان کرد: این طرح همزمان با سراسر کشور در استان از ۲۵ اسفند ماه پارسال آغاز و تا ۱۴ فروردین ماه جاری ادامه خواهد داشت.