امام جمعه ایلام استعفای خود را تایید کرد

امام جمعه ایلام ضمن قدردانی از زحمات مردم و مسئولان استان و اعتماد مقام معظم رهبری در نزدیک به دو دهه از استعفای خود خبر داد و گفت: نماینده جدید ولی‌فقیه در استان و امام جمعه جدید ایلام به زودی معرفی می‌شود . به گزارش ایلامیان به نقل از ایسنا ، حجت‌الاسلام و المسلمین «محمدنقی لطفی» […]

امام جمعه ایلام ضمن قدردانی از زحمات مردم و مسئولان استان و اعتماد مقام معظم رهبری در نزدیک به دو دهه از استعفای خود خبر داد و گفت: نماینده جدید ولی‌فقیه در استان و امام جمعه جدید ایلام به زودی معرفی می‌شود .

به گزارش ایلامیان به نقل از ایسنا ، حجت‌الاسلام و المسلمین «محمدنقی لطفی» در آخرین خطبه‌ی نماز جمعه به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار کرد:‌از همه‌ی مردم استان ایلام در طول ۱۸ سال خدمتم که کمال محبت را نسبت به من داشته‌اند قدردانی می‌کنم .

وی با تقدیر از همه‌ی استانداران ایلام در طول این ۱۸ سال مخصوصا استاندار کنونی ایلام سلیمانی‌دشتکی گفت: از زحمات و همراهی‌های امامان  جمعه فرمانداران  فرماندهای نظامی و انتظامی  و اداره کل اطلاعات فرماندهان سپاه ادارات کلُ  دستگاه‌ها و سازمان های عمومی‌ُدستگاه‌های قضایی حوزه‌های علمیه استان تقدیر می‌کنم و از عموم مردم حلالیت می‌طلبم .

نماینده ولی‌فقیه در استان تصریح کرد:‌ از هیچ کس دلگیر نیستم و همه‌ی کسانی را که به نحوی علیه من حاشیه درست کردند را بخشیدم .

وی ضمن قدردانی از اعتماد مقام معظم رهبری ‌تصریح کرد: از همه همکاران در دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در استان خصوصا آقای «یگانه» قدردانی می‌کنم .

لطفی از مردم و دستگاه‌های دولتی و همه‌ی نهادها خواست از این به بعد با حجت‌الاسلام و المسلمین کریمی‌تبار امام جمعه جدید ایلام همراهی و همکاری کنند .

امام جمعه ایلام در بخش دیگر خطبه‌ها با تسلیت شهادت امام سجاد(ع)ُ‌نقش آن امام همام را در حادثه‌ی عاشورا و بعد از آن در تبیین اهداف قیام سیدالشهداء(ع) را تشریح و تبیین کرد .

وی با تبریک هفته‌ی نیروی انتظامی گفت: امنیت امروز ایران اسلامی مرهون زحمات شبانه‌روزی این عزیزان است و از سردار یاری فرمانده انتظامی استان و سایر همکاران این نیروی تلاشگر تقدیر می‌کنم .

به گزارش ایسناُ‌حجت‌الاسلام و المسلمین وعد مرادبیگی مدیر حوزه‌های علمیه‌ی استان نیز ضمن قدردانی از زحمات حجت‌الاسلام و المسلمین لطفی اظهار کرد:‌ارتقاء و رشد حوزه‌های علمیه‌ی استان ایلام مرهون زحمات ایشان در طول نزدیک به دودهه تلاش است .

حجت‌الاسلام و المسلمین لطفی از دی ماه ۱۳۸۰ به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام مشغول به خدمت بود.