آخرین خبرها

امام جمعه ایلام استعفای خود را تایید کرد

امام جمعه ایلام ضمن قدردانی از زحمات مردم و مسئولان استان و اعتماد مقام معظم رهبری در نزدیک به دو دهه از استعفای خود خبر داد و گفت: نماینده جدید ولی‌فقیه در استان و امام جمعه جدید ایلام به زودی معرفی می‌شود .

به گزارش ایلامیان به نقل از ایسنا ، حجت‌الاسلام و المسلمین «محمدنقی لطفی» در آخرین خطبه‌ی نماز جمعه به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار کرد:‌از همه‌ی مردم استان ایلام در طول ۱۸ سال خدمتم که کمال محبت را نسبت به من داشته‌اند قدردانی می‌کنم .

وی با تقدیر از همه‌ی استانداران ایلام در طول این ۱۸ سال مخصوصا استاندار کنونی ایلام سلیمانی‌دشتکی گفت: از زحمات و همراهی‌های امامان  جمعه فرمانداران  فرماندهای نظامی و انتظامی  و اداره کل اطلاعات فرماندهان سپاه ادارات کلُ  دستگاه‌ها و سازمان های عمومی‌ُدستگاه‌های قضایی حوزه‌های علمیه استان تقدیر می‌کنم و از عموم مردم حلالیت می‌طلبم .

نماینده ولی‌فقیه در استان تصریح کرد:‌ از هیچ کس دلگیر نیستم و همه‌ی کسانی را که به نحوی علیه من حاشیه درست کردند را بخشیدم .

وی ضمن قدردانی از اعتماد مقام معظم رهبری ‌تصریح کرد: از همه همکاران در دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در استان خصوصا آقای «یگانه» قدردانی می‌کنم .

لطفی از مردم و دستگاه‌های دولتی و همه‌ی نهادها خواست از این به بعد با حجت‌الاسلام و المسلمین کریمی‌تبار امام جمعه جدید ایلام همراهی و همکاری کنند .

امام جمعه ایلام در بخش دیگر خطبه‌ها با تسلیت شهادت امام سجاد(ع)ُ‌نقش آن امام همام را در حادثه‌ی عاشورا و بعد از آن در تبیین اهداف قیام سیدالشهداء(ع) را تشریح و تبیین کرد .

وی با تبریک هفته‌ی نیروی انتظامی گفت: امنیت امروز ایران اسلامی مرهون زحمات شبانه‌روزی این عزیزان است و از سردار یاری فرمانده انتظامی استان و سایر همکاران این نیروی تلاشگر تقدیر می‌کنم .

به گزارش ایسناُ‌حجت‌الاسلام و المسلمین وعد مرادبیگی مدیر حوزه‌های علمیه‌ی استان نیز ضمن قدردانی از زحمات حجت‌الاسلام و المسلمین لطفی اظهار کرد:‌ارتقاء و رشد حوزه‌های علمیه‌ی استان ایلام مرهون زحمات ایشان در طول نزدیک به دودهه تلاش است .

حجت‌الاسلام و المسلمین لطفی از دی ماه ۱۳۸۰ به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام مشغول به خدمت بود.

همچنین ببینید

عملیات راهسازی در محور ایلام به مهران سرعت می یابد

عملیات راهسازی در محور ایلام به مهران سرعت می یابد مدیرکل راه و شهرسازی ایلام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *