اقدام اتحادیه اروپا علیه سپاه با منشور ملل متحد در تضاد آشکار است

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام در محکومیت اقدام نابخردانه پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران اعلام کرد: اقدام اتحادیه اروپا علیه سپاه با منشور ملل متحد در تضاد آشکار است.

به گزارش خبرنگار ایلامیان، در این بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام آمده است:

بسمه تعالی

اقدام مغرضانه و نابخردانه پارلمان اروپا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ نشان از عمق کینه ورزی و نمایانگر اشتباهات مکرر دستگاه محاسباتی دشمن است.

ناتوانی اتحادیه اروپا در تحلیل درست مسائل و عجز از درک شرایط امروز جهان و عدم مواجه منطقی با مشکلات عدیده و بعضا لاینحل خود و چسبندگی غیر معقول و غیر عاقلانه به امریکا و صهیونیسم بین الملل و دنباله روی از سیاست‌های توسعه طلبانه آنان و متأسفانه اتخاذ تصمیمات غلط، نظیر آنچه که اخیرا در پارلمان اروپا گرفته شد، ثمراتی جز افزایش مشکلات و پچیده‌تر شدن اوضاع نا بسامان آن‌ها ندارد.

این حرکت که واکنش منفعلانه و از سر استیصال و پس از تلاش‌های ناموفق خیابانی و دستگیری لیدر‌ها و جاسوسان آن‌ها و با هدف جبران شکست‌های مکرر و با خیال واهی افزایش فشار به ایران و قدرت چانه زنی در مذاکرات طراحی شده است ضمن آن که با منشور ملل متحد مغایرت دارد و نقض صریح این منشور تلقی می‌شود، می‌تواند اقدام متقابل ایران را در برداشته و منطقه خاورمیانه را برای این کشور‌ها ناامن و با نظامیان کشور‌های عضو اتحادیه اروپا به عنوان تروریست برخورد شود.

امروز نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران مقتدرتر از همیشه در صحنه‌های دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی قرار دارند و در برخورد با متخاصم ذره‌ای تعلل نخواهند کرد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از متن توده‌های مردم و میراث پایان ناپذیر امام‌خمینی (ره) است و هر گونه تصمیم غلط در مورد آن، مواجهه با ملت ایران تلقی شده و ملت ایران نیز ثابت کردند فرزندان خود را در هیچ صحنه‌ای تنها نخواهند گذاشت.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام بعنوان تریبون اعلام مواضع ملت بزرگ ایران به سران کشور‌های اروپایی اعلام میکند اگر اندک درکی از میزان عشق و اعتقاد عمیق و پیوند ناگسستنی مردم ایران به سپاه همیشه پیروز انقلاب اسلامی و پاسداران سرافراز و جان برکف می‌داشتند و از شدت علاقه مردم ایران اسلامی و جبهه‌ی مقاومت به شهیدان والا مقام این نیروی الهی که مزار آن‌ها امروز زیارتگاه عاشقان و میعادگاه دلداگان است خبر می‌داشتند قطعا در چنین وادی خطرناکی گام نمی‌نهاده و چنین تصمیم غلط و نابخردانه‌ای را اتخاذ نمی‌کردند.

به اتحادیه اروپا هشدار می‌دهیم در مورد مصوبه غلط پارلمان اروپا، عاقلانه تصمیم گرفته از اقدامات تحریک آمیز که میتواند شرایط دنیا را پیچیده‌تر و قطعا زیان بیشتری را متوجه اروپا کند اجتناب نمایید.

همچنین از مجلس شورای اسلامی و دولت مردمی و مسئولین محترم کشور می‌خواهیم ضمن پاسخ مناسب و انجام اقدامات متقابل، مراقب طراحی‌ها و سناریو‌های دشمن بوده، تدابیر مناسب اتخاذ و خیالات دشمن را همچون گذشته باطل نمایید.