افتتاح و کلنگ زنی ۳۳ طرح عمرانی خدماتی در مهران

فرماندار مهران گفت: این تعداد طرح با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان بهره برداری و یا کلنگ زنی و زمینه اشتغال بیش از ۷۰۰ نفر در این شهرستان فراهم می‌شود. شفیعی اظهار داشت: در هفته دولت در مهران ۳۳ طرح عمرانی خدماتی با اعتبار بالغ بر ۵۴۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح و […]

فرماندار مهران گفت: این تعداد طرح با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان بهره برداری و یا کلنگ زنی و زمینه اشتغال بیش از ۷۰۰ نفر در این شهرستان فراهم می‌شود.

شفیعی اظهار داشت: در هفته دولت در مهران ۳۳ طرح عمرانی خدماتی با اعتبار بالغ بر ۵۴۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری می‌رسد که از این رقم ۲۴ طرح با اعتبار ۷۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در حوزه عمرانی افتتاح و سه طرح دیگر در این حوزه نیز با اعتبار چهارم نیم میلیارد کلنگ زنی می‌شود.
وی در ادامه اضافه کرد: در حوزه اقتصادی نیز چهار طرح با اعتبار ۳۵ میلیارد تومان و دو طرح نیز کلنگ زنی می‌شوند که اعتبار آن‌ها ۴۳۱ میلیارد تومان می‌باشد.
فرماندار مهران یادآور شد: با افتتاح و بهره برداری از این پروژه‌ها علاوه بر آبادانی و پیشرفت ظرفیت اشتغال ۷۸۵ نفر به طور مستقیم و ۲ هزار نفر غیر مستقیم ایجاد خواهد شد.
شهر مرزی مهران در ۹۰ کیلومتری مرکز استان و حدود ۱۷ هزار ساکن دارد.