افتتاح سه خانه احسان در ایلام/ اهدا ۷۶ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند

با حضور مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام راحل (ره) سه خانه احسان برای فعالیت گروه‌های جهادی در راستای کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام افتتاح شد. مدیرعامل بنیاد احسان در حاشیه این مراسم گفت: در طرح خانه احسان حمایت‌های ویژه‌ای در قالب قرارگاه ۱۱۰ محله ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از ساکنان […]

با حضور مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام راحل (ره) سه خانه احسان برای فعالیت گروه‌های جهادی در راستای کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام افتتاح شد.

مدیرعامل بنیاد احسان در حاشیه این مراسم گفت: در طرح خانه احسان حمایت‌های ویژه‌ای در قالب قرارگاه ۱۱۰ محله ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از ساکنان مناطق محروم حاشیه‌ای انجام می‌گیرد تا با کمک گروه‌های جهادی در این مناطق به نیازمندان و آسیب‌های اجتماعی رسیدگی شود.

سعید سلیمانی اقدامات حمایتی ، مطالبه گری و جذب حمایت‌های دولتی و خیرین، تربیت و آموزش نسل جوان در این مناطق و انجام اقدامات فرهنگی را از جمله خدمات خانه های احسان  عنوان کرد که باید منجر به شکل‌گیری گروه‌های جهادی و فعال بیشتر در زمینه فرهنگی شود.

اهدای ۷۶ سری جهیزیه به ارزش یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، ۱۸۰ قلم کالای گرمایشی، توزیع ۲۰ تن گوشت گوسفندی بین مادران و کودکان دارای سوء تغذیه و بازدید از شهرستان مهران از برنامه‌های مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام راحل (ره) در سفر یک روزه به استان ایلام است.