اعزام زائران مصدوم و بیمار به مراکز درمانی تهران

معاون اورژانس کشور گفت: سی نفر از مصدومان تصادفی و زائران بیماری که در بیمارستان‌های استان ایلام بستری بودند بوسیله یک فروند هواپیمای ۱۳۰ ارتش به تهران اعزام شدند. سرور با بیان اینکه این بیماران با یک فروند هواپیمای ۱۳۰ ارتش جمهوری اسلامی ایران اعزام می‌شوند افزود: این کار با هدف تخلیه‌ی بیمارستان‌های استان ایلام […]

معاون اورژانس کشور گفت: سی نفر از مصدومان تصادفی و زائران بیماری که در بیمارستان‌های استان ایلام بستری بودند بوسیله یک فروند هواپیمای ۱۳۰ ارتش به تهران اعزام شدند.

سرور با بیان اینکه این بیماران با یک فروند هواپیمای ۱۳۰ ارتش جمهوری اسلامی ایران اعزام می‌شوند افزود: این کار با هدف تخلیه‌ی بیمارستان‌های استان ایلام برای مصدومان و بیماران احتمالی انجام می‌شود.

متخصص اورژانس هوایی ارتش هم در این خصوص با اشاره به وظایف محول شده به نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:امکان انتقال هوایی بیماران به مراکز بزرگ و با حفظ ایمنی بیماران و مراقبت های ویژه حین پرواز نیز فراهم شده است.

شیر علیزاده افزود:در راستای امداد و انتقال بیماران تلاش می کنیم تا زنجیره امداد و انتقال هوایی بیماران به نحو مطلوب صورت گیرد.

سه شنبه بیست ودوم شهریور ماه هم تعداد ۲۱ مصدوم سوانح جاده‌ای کشور‌های ایران وعراق ،با همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه علوم پزشکی ایلام به تهران اعزام شدند.