اسکان ۳۰ هزار زائر در منطقه چغاسبز

استاندار ایلام گفت: سایت چغاسبز شهر ایلام برای اسکان ۳۰ هزار زائر در حال آماده سازی است. حسن بهرام نیا در بازدید از محل اسکان زائران اربعین حسینی در چغاسبز شهر ایلام با اشاره به آماده سازی این سایت برای اسکان زائران بیان کرد: علاوه بر این سایت، از سالن‌های ورزشی و نمایشگاه بین المللی […]

استاندار ایلام گفت: سایت چغاسبز شهر ایلام برای اسکان ۳۰ هزار زائر در حال آماده سازی است.

حسن بهرام نیا در بازدید از محل اسکان زائران اربعین حسینی در چغاسبز شهر ایلام با اشاره به آماده سازی این سایت برای اسکان زائران بیان کرد: علاوه بر این سایت، از سالن‌های ورزشی و نمایشگاه بین المللی شهر ایلام و سایر مکان‌ها نیز استفاده می‌شود.
وی افزود: در این مکان از ظرفیت سپاه و هلال احمر و سایر دستگاه‌ها در آماده سازی فضا برای اسکان زوار بهره گرفته می‌شود.
استاندار ایلام با اعلام این خبر که برای اسکان ۵۰ هزار زائر در ایام اربعین فضا آماده سازی می‌شود، اضافه کرد: ظرفیت ۳۰ هزار اسکان برای زوار در سایت چغاسبز ایلام فراهم شده است.
وی در ادامه خواستار اهتمام جدی دستگاه‌های متولی در امر ساخت فضا برای اسکان زائران شد و اعلام کرد: لازم است دستگاه‌های درگیر در کار آماده سازی سایت چغاسبز گزارش روند کار و اقدامات انجام شده را بصورت مقطعی ارائه دهند.
بهرام نیا یادآور شد: در اسکان زوار علاوه بر سایت چغاسبز از ظرفیت مساجد، حسینیه ها، مدارس، سالن‌های ورزشی و مکان‌های اقامتی و … سایر دستگاه‌های اجرایی استفاده خواهد شد.