استقرار گشت‌های شبانه روزی برای جلوگیری از گسترش مناطق حاشیه نشینی در استان ایلام

استقرار گشت‌های شبانه روزی برای جلوگیری از گسترش مناطق حاشیه نشینی در استان ایلام به گزارش خبر گزاری ایلامیان به نقل از خبرگزاری میزان: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام از استقرار گشت‌های شبانه روزی برای جلوگیری از گسترش مناطق حاشیه نشینی در این استان خبر داد. افشار خسروی زاد در گفتگو با میزان […]

استقرار گشت‌های شبانه روزی برای جلوگیری از گسترش مناطق حاشیه نشینی در استان ایلام

به گزارش خبر گزاری ایلامیان به نقل از خبرگزاری میزان:

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام از استقرار گشت‌های شبانه روزی برای جلوگیری از گسترش مناطق حاشیه نشینی در این استان خبر داد.

افشار خسروی زاد در گفتگو با میزان با اشاره به عملکرد دادستانی استان ایلام در حوزه رفع مشکلات حاشیه نشینی در سال گذشته، گفت: تشکیل کمیته‌های در جهت رفع مشکلات حاشیه نشینی استان ایلام و شناسایی خرده فرهنگ‌های جرم زا در هر منطقه از جمله فعالیت‌های صورت گرفته دادستانی برای حل معضلات این مناطق به شمار می‌رود.

 

وی ادامه داد: در همین راستا برای با استقرار گشت‌های شبانه روزی راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان تلاش شد تا از گسترش مناطق حاشیه نشینی شهر ایلام جلوگیری شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام تاکید کرد: جمع آوری و دستگیری خرده فروشان موادمخدر، رفع مشکل ساماندهی پسماند و حل مشکل آب در منطقه از دیگر اقدامات دادستانی برای مشکلات حاشیه نشینی استان بود که با همکاری سایر دستگاه‌ها انجام پذیرفت.