ارتقای درمانگاه عمومی دهلران به تخصصی بعد از ۲۰ سال

هادی صبور ر حاشیه برگزاری جام رسانه‌ای امید در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مرکز جراحی محدود و سرپایی (دی کلینیک)، طراحی بنا انجام شده است.   وی بیان کرد: کل زیربنا ۹۵۰۰ متر مربع است که در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع در ۴ طبقه اجرا می‌گردد که در مرحله […]

هادی صبور ر حاشیه برگزاری جام رسانه‌ای امید در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مرکز جراحی محدود و سرپایی (دی کلینیک)، طراحی بنا انجام شده است.

 

وی بیان کرد: کل زیربنا ۹۵۰۰ متر مربع است که در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع در ۴ طبقه اجرا می‌گردد که در مرحله برگزاری مناقصه است.

 

وی با اشاره به درمانگاه شماره ۲ تامین اجتماعی شهر ایلام اظهار کرد: کل زیربنا ۲۶۰۰ متر مربع است در زمینی به مساحت ۲۰۱۴ متر مربع در ۴ طبقه اجرا می‌گردد.

 

وی افزود: زمین تحویل پیمانکار شده است.

 

صبور با اشاره به آخرین وضعیت ساخت درمانگاه مهران، تصریح کرد: درمانگاه تحویل موقت شده است و منتظر برگزاری آزمون استخدام پرسنل جهت شروع به کار هستیم.

 

وی افزود: تمامی تجهیزات اداری، مالی و درمانی و سیستم‌های سرمایشی گرمایشی نصب شده است.

 

وی تصریح کرد: درمانگاه دهلران نیز بعد از ۲۰ سال به از درمانگاه عمومی به تخصصی ارتقاء یافته است.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام با اشاره به وضعیت درمانگاه آبدانان، افزود: تایید ملک برای راه اندازی درمانگاه انجام شده است.

 

صبور بیان کرد: جذب نیروی در مرحله آزمون است که مجوزهای لازم داده شده است.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام با اشاره به آخرین وضعیت درمانگاه دره شهر، عنوان کرد: مجوز خرید زمین برای ساخت درمانگاه دره شهر اخد شده است.

#پیشرفت_ایران

#پیشرفت_ایلام

#جام_رسانه_ای_امید

#گروه_شهید_هلتی