آخرین خبرها

اخذ مجوز ۳ رشته جدید کارشناسی و کاردانی برای داوطلبان تحصیل در دانشگاه باختر

معاون آموزشی پردیس دانشگاهی باختر از اخذ مجوز ۳ رشته جدید کارشناسی و کاردانی برای داوطلبان تحصیل در این دانشگاه خبر داد.


به گزارش روابط عمومی پردیس دانشگاهی باختر علی درویشی معاون آموزشی با عرض تبریک به اطلاع کلیه داوطلبان اظهار داشت: که با تلاش و پیگیری های ریاست محترم دانشگاه و همکاری صمیمانه مسئولین دفتر گسترش آموزش عالی و سازمان سنجش آموزش کشور و در راستای تحقق درخواست های مکرر تعدادی از پرسنل و کارکنان سازمان ها اعم از آموزش و پرورش، پالایشگاه، پتروشیمی، بانک ها و شرکت های بیمه و ادارات دیگر، این دانشگاه موفق به اخذ مجوز ۳ رشته کارشناسی “مشاوره” و کارشناسی “حقوق ” و کاردانی”خدمات اداری” از دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شده است.

درویشی با بیان اینکه کلیه داوطلبان و علاقمندان تحصیل در این واحد دانشگاهی می توانند با پرداخت پایین ترین شهریه در مقایسه با مراکز آموزش عالی و همچنین از مزایای فوق العاده تخفیف، تقسیط شهریه مطابق ضوابط، استفاده از وام های دانشجویی بدون بهره و سایر مزایا بهره مند شوند.

شایان ذکر است که دانشگاه باختر هم اکنون در ۱۳ رشته کارشناسی ارشد، ۱۴ رشته کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته و ۵ رشته کاردانی دانشجو می پذیرد.

در پایان معاون دانشگاه خاطر نشان کرد: متقاضیان می توانند علاوه بر مراجعه به سایت دانشگاه از طریق مراجعه حضوری به نشانی: ایلام، رزمندگان، میدان دانش انتهای خیابان مهدیه و یا از طریق شماره تلفن: ۰۸۴۳۲۲۰۱۴۰۲ از کلیه جزئیات ثبت نام آگاه شوند.

همچنین ببینید

عملیات راهسازی در محور ایلام به مهران سرعت می یابد

عملیات راهسازی در محور ایلام به مهران سرعت می یابد مدیرکل راه و شهرسازی ایلام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *