اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای تکمیل برج هنر ایلام

استاندار ایلام با اشاره به جانمایی خوب و مناسب برج هنر گفت:۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات استان برای ادامه این پروژه اختصاص داده شده است. حسن بهرام نیا در بازدید از پروژه برج هنر شهر ایلام اظهار کرد: برای ادامه ساخت این اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای تکمیل برج هنر ایلامپروژه ۱۰ میلیارد تومان اختصاص […]

استاندار ایلام با اشاره به جانمایی خوب و مناسب برج هنر گفت:۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات استان برای ادامه این پروژه اختصاص داده شده است.
حسن بهرام نیا در بازدید از پروژه برج هنر شهر ایلام اظهار کرد: برای ادامه ساخت این اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای تکمیل برج هنر ایلامپروژه ۱۰ میلیارد تومان اختصاص یافت .

وی با بیان اینکه این پروژه نیاز اساسی استان است و جانمایی بسیار خوب و مناسبی دارد تصریح کرد: این پروژه برای استان بسیار ارزشمند است و باید برای تکمیل آن از ظرفیت‌های ملی و استانی بهره بگیریم.

استاندار ایلام خواستار استفاده از ظرفیت نهادی انقلابی نظیر بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی و سایر نهاد‌ها برای تکمیل این پروژه عظیم شد و گفت: ما در حد توان برای تکمیل این پروژه رایزنی و تلاش خواهیم کرد.

پروژه برج هنر شهر ایلام که هم اکنون دارای ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی است در ۵ طبقه و در زمینی به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع و زیربنای ۵۷۰۰ متر ساخته می‌شود و دارای سالن اجتماعات به ظرفیت ۵۰۰ نفر و سالن نمایش به ظرفیت ۲۵۰ نفر خواهد بود.