احداث یک هزار و ۵۶۲ واحد مسکونی در ایلام

مدیرکل راه و شهرسازی از آغاز احداث یکهزار و ۵۶۲ واحد مسکونی در قالب قانون جهش تولید مسکن در استان ایلام خبر داد. عبدالله بهادری اظهار داشت: تاکنون در استان ایلام ۲۰ هزار و ۹۴۰ مورد ثبت نام برای مسکن انجام شده که از این تعداد ۳ هزار و ۸۸۶ مورد حائز شرایط اولیه و […]

مدیرکل راه و شهرسازی از آغاز احداث یکهزار و ۵۶۲ واحد مسکونی در قالب قانون جهش تولید مسکن در استان ایلام خبر داد.

عبدالله بهادری اظهار داشت: تاکنون در استان ایلام ۲۰ هزار و ۹۴۰ مورد ثبت نام برای مسکن انجام شده که از این تعداد ۳ هزار و ۸۸۶ مورد حائز شرایط اولیه و ۳ هزار و ۶۸ مورد نیز تأیید نهایی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام افزود: از اشخاصی که مورد تأیید نهایی قرار گرفته اند  نیز یکهزار و ۷۷۲ نفر سهم آورده بالای ۴۰ میلیون تومانی را واریز کرده‌اند.

بگفته بهادری در حال حاضر  بیش از ۱۵ هکتار زمین برای احداث مسکن طرح اقدام ملی در سطح استان واگذار شده و مراحل احداث  یکهزار و ۵۶۲ واحد مسکونی توسط کارگزاری‌ها بر اساس تفاهمنامه‌های مختلف از جمله ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اجرایی شده است.

وی عنوان کرد: تا ۱۵ آذر ماه جاری امکان ثبت نام در سامانه saman.mrud.ir برای شهر‌های آبدانان، ارکواز ملکشاهی، دره شهر، دهلران و لومار باز است و متقاضیان می‌توانند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام یادآور شد: ثبت نام برای مسکن سایر شهر‌های استان نیز به زودی آغاز و اطلاع رسانی خواهد شد.