احداث آزاد راه پل زال-مرز چیلات-نجف دارای ردیف اعتباری شد

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام: احداث آزاد راه پل زال-مرز چیلات-نجف دارای ردیف اعتباری شد ایلام -مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: احداث آزاد راه پل زال- مورموری- دهلران- مرز چیلات دارای ردیف اعتباری در بودجه ۹۹ شده است. به گزارش ایلامیان ، علی اصغر کاظمی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: پی گیری احداث […]

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام:

احداث آزاد راه پل زال-مرز چیلات-نجف دارای ردیف اعتباری شد

احداث آزاد راه پل زال-مرز چیلات-نجف دارای ردیف اعتباری شد

ایلام -مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: احداث آزاد راه پل زال- مورموری- دهلران- مرز چیلات دارای ردیف اعتباری در بودجه ۹۹ شده است.

به گزارش ایلامیان ، علی اصغر کاظمی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: پی گیری احداث آزاد راه پل زال- مورموری- دهلران- مرز چیلات با هدف اتصال آزاد راهی کشور و نجف اشرف وتسهیل در ترانزیت بار و مسافراز سال گذشته در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی استان قرار گرفت و در سفرهای وزیر راه و شهرسازی به استان مقدمات احداث این آزاد راه کلید خورد.

وی گفت: با پیگیری و همراهی استاندار ایلام در سفر هیئت بلند پایه اقتصادی به استان بر مشارکت چهار بانک عامل در احداث این طرح تاکید شد.

وی خاطر نشان کرد خوشبختانه با پی گیری های مکرر در این زمینه امروز شاهد اخذ مجوز ماده ۲۳ و قرار گرفتن این پروژه در ردیف اعتباری ملی در بودجه سال ۱۳۹۹ هستیم و انشااله به زودی شاهد آغاز عملیات اجرایی طرح خواهیم بود.

کاظمی افزود: با اتصال آزاد راهی استان به کشور و در ادامه اتصال به کشور عراق یکی از مولفه های توسعه استان فراهم خواهد شد.