اجرای طرح هادی در ۱۴۵ روستای ایلام طی سال جاری

مدیر کل بنیاد مسکن ایلام از اجرای طرح هادی در ۱۴۵ روستای ایلام طی سال جاری خبر داد. حبیب الله محبی  اظهار داشت: ۳۷۸ روستا از مجموع روستاهای استان واجد شرایط اجرای طرح هادی هستند. وی گفت: در حال حاضر در این روستاها تمام یا بخشی از اجرای طرح هادی انجام گرفته است. محبی با […]

مدیر کل بنیاد مسکن ایلام از اجرای طرح هادی در ۱۴۵ روستای ایلام طی سال جاری خبر داد.

حبیب الله محبی  اظهار داشت: ۳۷۸ روستا از مجموع روستاهای استان واجد شرایط اجرای طرح هادی هستند.

وی گفت: در حال حاضر در این روستاها تمام یا بخشی از اجرای طرح هادی انجام گرفته است.

محبی با اشاره به اینکه در بالغ بر ۲۵۰ روستا فاز اول و فاز دوم اجرای طرح هادی انجام شده است، افزود: در سال جاری نیز ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار در برای اجرای طرح هادی در روستاهای استان اختصاص یافته است.

مدیر کل بنیاد مسکن ایلام اضافه کرد: در مجموع اجرای طرح هادی در ۱۴۵ روستا در استان طی سال جاری در دستور کار قرار گرفته، همچنین طرح هادی ۵۰ روستا نیز تجدید نظر یا بازنگری می‌شود.

وی عنوان کرد: در مجموع در طی هشت ماهه سال جاری بالغ بر ۲۰۰ هزار مترمربع آسفالت در ۶۵ روستا انجام شده، همچنین ۱۰ هزار مترمربع سنگ فرش در معابر روستایی صورت گرفته است.

محبی افزود: کانال سنگی و ایمن سازی معابر روستایی نیز انجام گرفته است.

وی گفت: بخش عمده آسفالت روستاها پیش از فصل بارندگی انجام گرفته و به علت برودت هوا و فصل بارندگی تمام عملیات آسفالت در حوزه شمالی استان متوقف شده و سایر عملیات مانند آواربرداری، شن ریزی و اصلاح معابر در حال انجام است.

مدیر کل بنیاد مسکن ایلام گفت: ۵ اکیپ ماشین آلات بنیاد مسکن در تمام روستاهای استان در حال فعالیت هستند.