اجرای طرح محله محور واکسیناسیون در استان ایلام

معاون دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به اینکه طرح محله محور واکسیناسیون در استان اجرا شده است گفت: نزدیک به ۲۰ درصد جمعیت استان ایلام هنوز واکسینه نشده‌اند. جمیل صادقی فر اظهار داشت: روزانه نزدیک بین ۳۰ تا ۳۵ مورد جدید کرونا در ایلام ثبت می‌شود که این خود نشان می‌دهد که کماکان شرایط […]

معاون دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به اینکه طرح محله محور واکسیناسیون در استان اجرا شده است گفت: نزدیک به ۲۰ درصد جمعیت استان ایلام هنوز واکسینه نشده‌اند.

جمیل صادقی فر اظهار داشت: روزانه نزدیک بین ۳۰ تا ۳۵ مورد جدید کرونا در ایلام ثبت می‌شود که این خود نشان می‌دهد که کماکان شرایط شکننده‌ای در استان وجود دارد.
وی اضافه کرد: متاسفانه عمده افرادی که کار آن‌ها به بستری کشیده می‌شود، افرادی هستند که واکسن تزریق نکردند یا در نهایت شاید یک دوز واکسن تزریق کرده‌اند.
صادقی فر با اشاره به اهمیت واکسیناسیون در پیشگیری از مرگ و میر ناشی از کرونا، بیان کرد: ۲۰ درصد جمعیت استان ایلام هنوز واکسینه نشده اند.
معاون دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این روز‌های سرد که فصل ویروس‌ها است باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
صادقی فر افزود: باید حضور مردم در تجمعات کمتر باشد و افراد حتماً از ماسک استفاده کنند.