دوشنبه , ۵ مهر , ۱۴۰۰
آخرین خبرها

اتصال کشور به شبکه آزاد راهی بین‌المللی, از طریق آزاد راه پل زال-دهلران- مرز چیلات

مدیرکل راه وشهرسازی استان ایلام در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و شورای برنامه ریزی استان ایلام که با حضور مدیران ارشد اقتصادی کشور برگزار شد ، اتصال کشور به شبکه آزاد راهی بین المللی از طریق آزاد راه پل زال-دهلران- مرز چیلات را منشاء تحولا عظیم در سطح تعاملات بین المللی برای کشور دانست و خواستار مشارکت بانکها برای سرمایه گذاری در این طرح شد.

 

جلسه ایلام

به گزارش ایلامیان ، علی اصغر کاظمی در این نشست که به ریاست استاندار ایلام و حضور پورمحمدی معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور، عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور، مدیر عامل بانک ملی و رئیس کمیسیون هماهنگی بانک‌های کشور و هیأت های همراه در سالن شهید رجایی استانداری ایلام برگزار شد ضمن تشریح اهمیت اتصال کشور به شبکه آزادراهی بین المللی از طریق مرز بین المللی چیلات از بانکها خواست تا در این طرح عظیم مشارکت نمایند.

حسین زاده مدیر عامل و رییس هیات مدیره بانک ملی ایران نیز در این جلسه از مشارکت این بانک در طرح آزاد راه پل زال- دهلران- چیلات استقبال کرد و از همکاری در این زمینه خبر داد.

پور محمدی نیز در این جلسه از آمادگی چهار بانک ملی، ملت، سپه و پارسیان برای سرمایه گذاری در پروژه آزاد راهی پل زال- دهلران- مرز چیلات خبر داد و افزود در حال تهیه سازو کارها مشخص شدن سهم دولت و بخش بانکی در سرمایه گذاری این طرح هستیم.

وی خاطر نشان کرد برای تسریع در روند اجرای این قطعات باقی مانده پروژه بزرگراه ایلام- مهران نیز اعتباراتی تخصیص داده ایم و امیدواریم در کمترین زمان گره های این مسیر برای اربعین برطرف گردد و در خصوص اعتبارات پروژه عظیم تونل کبیر کوه نیز پی گیری لازم خواهیم کرد.

همچنین ببینید

بسطامی نماینده ایلام: رسیدگی به مشکلات ایثارگران یک اولویت برای همه مسئولان است/ تعامل و همراهی مجلس و دولت انقلابی، در رفع مشکلات ایثارگران و بازنشستگان

    صبح امروز چهارشنبه هفدهم شهریورماه، در جلسه اعضای فراکسیون ایثار و شهادت مجلس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *