آیین رونمایی از تابلو فرش تمثال مبارک ۳ هزار شهید والا مقام استان ایلام

تابلو فرش های تمثال مبارک ۳ هزار شهید والا مقام استان ایلام در مراسمی با حضور خانواده ها، پدران و مادران شهدا و مسئولان فرهنگی و اجرایی استان رونمایی شد. حجت الاسلام الله نور کریمی تبار امام جمعه ایلام ظهر شنبه در مراسم رونمایی از تابلو فرش‌های تمثال مبارک سه هزار شهید استان ایلام اظهار […]

تابلو فرش های تمثال مبارک ۳ هزار شهید والا مقام استان ایلام در مراسمی با حضور خانواده ها، پدران و مادران شهدا و مسئولان فرهنگی و اجرایی استان رونمایی شد.

حجت الاسلام الله نور کریمی تبار امام جمعه ایلام ظهر شنبه در مراسم رونمایی از تابلو فرش‌های تمثال مبارک سه هزار شهید استان ایلام اظهار کرد: شهدا ناظر بر رفتار و عملکرد ما هستند، شهدا در بین ما حضور دارند، گام برداشتن در مسیر و راه شهدا و تمسک جستن به آنان ما را در مسیر موفقیت قرار خواهد داد.

وی گفت: ما باید برای زنده نگاه داشتن نام و یاد و خاطره شهدا تلاش کنیم، به ویژه در شرایطی که دشمنان تمام تلاش خود را برای پاک کردن یاد و نام شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی به کار می‌بندد.

امام جمعه ایلام گفت: مردم و مسئولان استان ایلام مقدمات برگزاری کنگره سه هزار شهید ایلام را فراهم کرده‌اند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام نیز بیان کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه کنگره سه هزار شهید استان ایلام در آذرماه سال جاری فراهم شده است.

سردار جمال شاکرمی اضافه کرد: ۴۰۰ جهیزیه به ارزش ۱۲ میلیارد تومان تعیین شده است که در قالب کنگره در بین نوعروسان و زوج‌های جوان کم بضاعت استان در سطح شهرستان‌های مختلف توزیع می‌شود.

در این مراسم از تابلو فرش تمثال مبارک سه هزار شهید استان ایلام با حضور مسئولان اجرایی و فرهنگی استان ایلام رونمایی شد.