آماده باش نیروهای هلال احمر ایلام

سرپرست جمعیت هلال احمر ایلام گفت: در پی اعلام هشدار سطح زرد اداره کل هواشناسی در این استان تمامی شعب و نیرو‌های هلال احمر ایلام برای امدادرسانی به حوادث دیدگان احتمالی به حالت آماده باش درآمدند. غلامرضا علی محمدی گفت: در پی هشدار سطح زرد اداره کل هواشناسی استان ایلام و تشکیل جلسه مدیریت بحران […]

سرپرست جمعیت هلال احمر ایلام گفت: در پی اعلام هشدار سطح زرد اداره کل هواشناسی در این استان تمامی شعب و نیرو‌های هلال احمر ایلام برای امدادرسانی به حوادث دیدگان احتمالی به حالت آماده باش درآمدند.

غلامرضا علی محمدی گفت: در پی هشدار سطح زرد اداره کل هواشناسی استان ایلام و تشکیل جلسه مدیریت بحران استان مبنی بر ورود سامانه بارشی و احتمال ایجاد سیل و آبگرفتگی و صاعقه لذا تمامی شعب و نیرو‌های عملیاتی این جمعیت به حالت آماده باش درآمدند تا در صورت نیاز عملیات امداد رسانی را در اسرع وقت انجام دهند.

وی افزود: ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان است و نیرو‌های جمعیت هلال احمر استان ایلام در حوادث مختلف آماده امدادرسانی به عموم مردم هستند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان ایلام تاکید کرد: درصورت بروز حوادث احتمالی، این جمعیت از تمامی ظرفیت برای خدمات دهی به مردم در راستای کاهش تلفات جانی بهره گیری خواهد کرد.

بر اساس پیش بینی‌های هواشناسی استان ایلام، هوای استان از اوایل امروز تحت تاثیر ورود سامانه موسمی تابستانه ناپایدار قرار می‌گیرد و این شرایط جوی تا اواخر روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.