آغاز طرح راهداری زمستانی در ایلام

طرح راهداری زمستانی با همکاری دستگاه های خدمات رسان از اول آذر ماه آغاز شد و تا فروردین ماه۱۴۰۱ ادامه دارد. مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: طرح راهداری زمستانی با حضور دستگاههای خدمات رسان نظیر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام، پلیس راه، نیروی انتظامی،مرکز فوریت‌های پزشکی، هلال […]

طرح راهداری زمستانی با همکاری دستگاه های خدمات رسان از اول آذر ماه آغاز شد و تا فروردین ماه۱۴۰۱ ادامه دارد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: طرح راهداری زمستانی با حضور دستگاههای خدمات رسان نظیر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام، پلیس راه، نیروی انتظامی،مرکز فوریت‌های پزشکی، هلال احمر و سایر نیروهای امدادی با هدف آمادگی زمستانه راهداری و حمل نقل جاده‌ای در تامین امنیت و عبور و مرور در محور‌های برف گیر و گردنه‌های کوهستانی در محل ستاد فرماندهی انتظامی استان اجرا شد.

ورالله دلخواه اظهار داشت: در طرح عملیات راهداری زمستانی راهداران از امروز با حضور در جاده طرح زمستانی خود را رسماً آغاز کردند.

وی افزود: راهداران ایلام با حضور ۳۲۰ نیروی راهدار و پشتیبان در امر راهداری با تجهیزات و بکارگیری ۲۲۳ دستگاه ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک در این طرح شرکت دارند.

دلخواه گفت: این طرح با ۲۴ اکیپ راهداری به همراه تجهیزات و ماشین آلات بصورت شبانه روزی در جاده های ارتباطی این استان آماده ارائه خدمات هستند.