آب شرب شهر سیل زده مورموری وصل است

بازدید مدیرعامل آبفای استان ایلام از مناطق سیل زده مورموری؛ مدیرعامل شرکت آبفا ایلام: آب شرب شهر سیل زده مورموری وصل است/خسارات وارده به تاسیسات آبرسانی ارزیابی می شود مدیرعامل شرکت آبفا استان ایلام در بازدید از شهر سیل زده مورموری از وصل آب شرب شهر مورموری خبر داد و گفت: خسارات احتمالی وارده به […]

بازدید مدیرعامل آبفای استان ایلام از مناطق سیل زده مورموری؛
مدیرعامل شرکت آبفا ایلام: آب شرب شهر سیل زده مورموری وصل است/خسارات وارده به تاسیسات آبرسانی ارزیابی می شود

مدیرعامل شرکت آبفا استان ایلام در بازدید از شهر سیل زده مورموری از وصل آب شرب شهر مورموری خبر داد و گفت: خسارات احتمالی وارده به تاسیسات آب این مناطق ازیابی می شود.

دکتر نوراله تیموری حسب دستور استاندار محترم مبنی بر حضور سریع در منطقه سیل زده با حضور در شهر مورموری آبدانان ضمن بررسی ابعاد خسارت های ناشی از بارندگی ها اظهار داشت: با اقدامات جهادی هر چه سریع تر تأسیسات آبرسانی آسیب دیده ترمیم می شود.

نیروهای امدادی این شرکت در شهرستان آبدانان و اداره ابفای شهر مورموری از شب گذشته در حالت آماده باش بوده و نسبت به رفع چندین مورد شکستگی خط انتقال و شبکه توزیع آب شهر اقدام نموده است.

 

آب شهر مورموری وصل است و در حال حاضر تنها آب دو روستای این منطقه قطع می باشد که با تانکرهای آبرسانی آب این مناطق تامین و طی ساعت های آینده این مشکل نیز رفع می شود.