یکشنبه , ۴ آبان , ۱۳۹۹
آخرین خبرها

‍ اختصاص ۴۹۰ میلیارد ریال به بیمارستانهای ۳۶۱تختخوابی و آیت الله طالقانی ایلام

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: بالغ بر ۴۹۰ میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان های ۳۶۱ تختخوابی و آیت الله طالقانی ایلام اختصاص یافت.

به گزارش ایلامیان و به نقل از وتب دا از ایلام، دکتر کریم همتی در این رابطه اظهار داشت:در طی جلسه ای که به دعوت استاندار محترم ایلام و به میزبانی دکتر نمکی معاونت محترم علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور با حضور دکتر جلال میرزایی و مهندس شادمهر کاظم زاده نمایندگان محترم مردم در مجلس و قیصوری رییس سازمان برنامه و بودجه استان ایلام در تهران داشتیم، ضمن بررسی مشکلات استان در حوزه های مختلف، با تخصیص ۴۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان ۳۶۱ تختخوابی ایلام موافقت گردید.

وی افزود: همچنین در این جلسه با پیشنهاد بنده و موافقت سازمان برنامه و بودجه، مبلغ ۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه بیمارستان تک تخصصی طالقانی ایلام تخصیص یافت.

دکتر همتی با بیان اینکه مبلغ اختصاص یافته از سوی معاونت علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور تا پایان سال ۹۷ محقق می شود، ابراز نمود: مبلغ مذکور در جهت تکمیل ساختمان بیمارستان ۳۶۱ تختخوابی با پیشرفت کنونی ۶۵درصد و تکمیل بخش های مختلف بیمارستان آیت الله طالقانی ایلام به استان اختصاص یافته است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام یادآور شد: از لطف و درایت استاندار محترم و دلسوز استان ایلام و همراهی ارزشمند نمایندگان محترم استان حاضر در جلسه و جناب اقای قیصوری کمال تشکر و امتنان را دارم.

همچنین ببینید

فردا با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی؛ ۳۲ پروژه آبخیزداری در ایلام افتتاح می‌شود ۳۲ پروژه آبخیزداری در ایلام افتتاح می‌شود

مدیرکل منابع طبیعی استان ایلام گفت: فردا با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *