چهارشنبه , ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰
آخرین خبرها

یک بام و دوهوای ستاد کرونای استانی ایلام / بومی ها پلمپ میشوند غیربومی ها نمایشگاه میزنند

✍🏻 رضا خسروی_ پایگاه خبری ایلامیان

در حالی که طی ماه های اخیر و بعلت شیوع کرونا اصناف و بازاریان بشدت متضرر شده اند، امید این قشر به حمایت های دولت و مدیریت ارشد استان جهت جبران ضرر بوده است. هرچند برخی از این فعالان ورشکست شده و بساط کسب خود را برای همیشه بستند!

اما آنچه بازاریان با آن مواجه شدند سیاست های غلطی نظیر بازبودن مرزهای استان، برگزاری مراسمات شادی و ترحیم بود که سبب بروز پیک کرونا و متعاقب آن تعطیلی های بی مورد، پلمپ های ناعادلانه و تلنبار چک و کرایه و قسط و مالیات بود!

امروز فعالان مبلمان در ایلام با برگزاری نمایشگاه در ایوان مواجه شده اند! اینکه برگزاری نمایشگاه در این شرایط کرونا تحت مجوز و نظارت چه دستگاهی بوده و اینکه در میان گرفتاری شاغلین این صنف و بعضا ورشکستگی برخی فعالان آن اقدام به برگزاری نمایشگاه برای غیربومی ها میکنند توجیه پذیر و پسندیده نیست!

این سیاست های یک بام و دو هوا که بومی ها پلمپ شوند اما غیربومی ها نمایشگاه برگزار کنند بزرگترین ضربه به فعالین این صنف است و صنوف دیگر است که ستاد کرونا باید در این خصوص پاسخگو باشد!

امروز بسیاری از مشاغل به دلیل شیوع کرونا و سیاست های نادرست مقابله با کرونا ورشکست شده اند و میطلبد تصمیم گیران در خصوص مساعدت به این عزیزان در زمینه امهال وام ها ، تاخیر اقساط، بخشش مالیات و دیگر راه ها برای جبران ضررشان همکاری کنند نه اینکه درد دیگری بر دردهای بی پایان آنها بیافزایند.

همچنین ببینید

آقای نماینده یک سوزن به خودت بزن یک جوالدوز به دیگران

  ✍🏻 رضا خسروی_ پایگاه خبری ایلامیان مطلع شدیم نماینده استان در مجلس امروز در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *