چهارشنبه , ۲۸ مهر , ۱۴۰۰
آخرین خبرها

پلیس راهور فعلا مخالف اجرای طرح خیابان طالقانی ایلام است

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از اعلام مخالفت پلیس راهور با اجرای طرح پیاده راه کردن خیابان طالقانی شهر ایلام در مقطع کنونی خبرداد.

سرهنگ “محسن ناصری ” با بیان اینکه پلیس از اجرای هر طرحی که به روان سازی ترافیک و بهبود عبور و مرور مردم در هسته مرکزی کمک کند استقبال می کند، افزود: درحال حاضر با توجه به مسدود شدن تقاطع رسالت به عنوان یکی ازمسیرهای اصلی تردد به هسته مرکزی ، اجرای این پروژه موجب سر ریزشدن ترافیک به معابرفرعی و کوچه ها و باعث به زحمت انداختن شهروندان درسفرهای درونشهری می شود .

وی با اشاره به عدم هماهنگی و عدم ارائه پلان ایمنی ازسوی شهرداری، گفت:برابرمقررات جاری،دستگاه های مسئول موظفند پیش از بسته شدن تمام یا بخشی از راه برای انجام هر نوع عملیات اجرایی اعم ازتعریض ،تعمیر،نگهداری ،حفاری و مانند آنها ،هماهنگی های لازم را انجام داده و با اطلاع پلیس راهنمایی و رانندگی اقدام کنند درغیراینصورت ماموران راهور موظفند ازکار آنان جلوگیری به عمل آورند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان دررابطه با دیگر دلایل مخالفت پلیس توضیح داد: خیابان طالقانی حلقه اتصال شرق به شمال و غرب شهر ایلام است که باپیاده راه کردن آن عملا پل ارتباطی شرق به شمال و غرب شهر ایلام قطع خواهد شد.

سرهنگ ناصری در پایان اضافه کرد:خیابان ولایت،یکی ازخیابان های مجاور خیابان طالقانی به علت عدم ظرفیت و نداشتن پیاده رو با تغییرات حجم ترافیک در زمان شروع سال تحصیلی و بازگشایی مدارس پاسخگوی تردد وسایل نقلیه نبوده و دسترسی ساکنان محل برای دستیابی به محل سکونت خود با مشکل مواجه خواهد کرد.

همچنین ببینید

گزینه های بومی که با تلاش بومی ها سوخت شدند / استاندار ایلام غیربومی خواهد بود 

✍🏻 رضا خسروی _ پایگاه خبری ایلامیان در روزهایی که گروه های سیاسی، نمایندگان و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *