پنج شنبه , ۲۹ مهر , ۱۴۰۰
آخرین خبرها

وام ۱۵میلیونی ازدواج مشمول چه کسانی می‌شود؟

معاون ساماندهی امور جوانان:

?پرداخت وام ازدواج ۱۵ میلیون تومانی در بودجه سال ۹۷ پیش بینی شده و به زوج‌هایی که سال آینده درخواست وام ازدواج بدهند پرداخت خواهد شد.

?درصورتیکه افرادی در صف انتظار دریافت وام باشند و زمان دریافت وام‌شان با پرداخت رقم ۱۵ میلیونی وام همراه باشد، بر اساس دستور العمل بانک مرکزی، برایشان تصمیم‌گیری می‌شود.

?زمانی که وام از ۳ میلیون به ۱۰ میلیون تومان افزایش یافت تعدادی از زوج های جوان در صف انتظار دریافت این وام بودند، اما بر اساس دستور العمل بانک مرکزی به این جوانان وام ۱۰ میلیون تومانی پرداخت شد.

همچنین ببینید

گزینه های بومی که با تلاش بومی ها سوخت شدند / استاندار ایلام غیربومی خواهد بود 

✍🏻 رضا خسروی _ پایگاه خبری ایلامیان در روزهایی که گروه های سیاسی، نمایندگان و …

یک نظر

  1. با سلام خدمت خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی،این جانب حدود ۷سال حق التدریس دانشگاه هستم ولی دریغ از یک کارت شناسایی ،آیا کجا عالم ظلمی که در حق، حق التدریسها می رود روا داشته اند، آیا خود شما جای من و دوستانم باشید با ماهی ۱۲۵ هزارتومان در ماه زندگی میکنید البته نجابت مااجازه نمیدهد که بیشتر ازین مطالبه گر باشیم البته این حرف زمان حال بنده است نمیدانم تا کی میتوانم خودم و دوستانم را به امید به آینده سوق دهم امیدوارم گوشی شنوا یافت شود هرچند که زمزمه نا امیدی به گوش میرسد ولی من براساس روحیه خویش همچنان امیدوارم ،به امید آنکه امیدم هادم نگردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *