دوشنبه , ۵ آبان , ۱۳۹۹
آخرین خبرها

مسیر حمیل – ایلام تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۱۳ دی به علت تعمیرات مسدود است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: مسیر حمیل – ایلام تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۱۳ دی ماه به علت تعمیرات مسدود است و رانندگان از مسیرهای جایگزین تعیین شده برای تردد خود استفاده کنند.

مسیر حمیل – ایلام تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مسدود است

نورالله دلخواه: با توجه به انجام تعمیر سیستم های روشنایی در تونل های ۲و سه محور حمیل به ایلام و نیز ریزش کوه این مسیر به طور موقت بسته است.

وی افزود: به علت اینکه ساعت فعالیت برای تعمیر و تجهیز سیستم های روشنایی این تونل ها از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ شب است امکان تردد وسایل نقلیه عبوری از این محور وجود ندارد.

دلخواه یادآور شد: در مدت انسداد مسیر حمیل – ایلام برای رانندگان وسایل نقلیه سه مسیر جایگزین انتخاب و به مدیریت راه های کشور ابلاغ شده است.

وی گفت: ۱- مسیرهای ایلام – سرابله – قلاجه – اسلام آباد، ۲- ایلام – ایوان – قلاجه – اسلام آباد، ۳- ایلام – سرابله – پل سیمره – حمیل – اسلام آباد برای تردد رانندگان در نظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: با توجه به نا آشنا بودن رانندگان به مسیر جاده و گردنه قلاجه لازم است احتیاط و پرهیز از سرعت و سبقت های غیرمجاز و انحراف به چپ در این مسیر کوهستانی در دستور کار رانندگان قرار دهند.

محور ۱۶۷ کیلومتری کرمانشاه -چرداول- ایلام موسوم به جاده حمیل و محور قدیمی ایلام – ایوان – کرمانشاه ۲ مسیر ارتباط جاده ای ایلام – کرمانشاه محسوب می شوند.

همچنین ببینید

فردا با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی؛ ۳۲ پروژه آبخیزداری در ایلام افتتاح می‌شود ۳۲ پروژه آبخیزداری در ایلام افتتاح می‌شود

مدیرکل منابع طبیعی استان ایلام گفت: فردا با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *