شنبه , ۳ آبان , ۱۳۹۹
آخرین خبرها

خون تازه در رگ‌های سیمان ایلام / مسئولین پازل پیشرفت را تکمیل کنند

 

✍🏻 پایگاه خبری – تحلیلی ایلامیان

سیمان ایلام بعنوان یکی‌ از بزرگترین مجموعه های صنعتی استان شناخته میشود. مجموعه ای که در سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵ میلادی عناوین و افتخارات مختلف بین المللی را درو کرد و بعنوان بهترین سیمان دنیا شناخته شد.

 

اما پس از سالها موفقیت این مجموعه رفته رفته به فراموشی سپرده شد. تا جایی که بی توجهی مسئولین‌ و عدم دلسوزی مدیران سیمان، وضعیتی نابه سامان به سیمان ایلام بعنوان یکی از خوشنامان صنعت سیمان جهان داد تا رقبا از این فرصت استفاده کرده و به سامان برسند و جای این محصول باکیفیت را در داخل و عرصه صادرات بگیرند.

امروز پس از چند ماه از حضور مدیرعامل جدید، امید در این مجموعه زنده شده و خون تازه ای در رگ های سیمان ایلام جریان یافته است؛ نظم در پرداخت حقوق‌ها، حضور مستمر و دلسوزانه در محل کارخانه، پیگیری و رایزنی جهت حل مشکلات و احتمالا تغییرات مدیریتی مثبت در مجموعه، همه و همه نوید روزهای درخشانی برای این صنعت بزرگ استان خواهد داشت.

 

اما این تازه آغاز ماجراست و سیمان ایلام بیش از هر زمان دیگری به توجه نیاز دارد. توجهی که باید منتج به رفع تمامی مشکلات مجموعه اعم از “تهدیدات زیستی، بدهی‌های معوق، نابه‌سامانی پیمانکاران و مشتریان، نبود تعامل با دستگاه‌ها و دیگر موارد” شود.

 

انتظار میرود در این راه استاندار، نمایندگان استان، مجموعه قضایی و دستگاههای مرتبط، تمام تلاش خود را جهت پیشرفت این صنعت به کار گیرند تا شاهد موفقیت های استان در سال جهش تولید و بازگشت سیمان ایلام به جایگاه واقعی خود در منطقه و جهان باشیم.

همچنین ببینید

فردا با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی؛ ۳۲ پروژه آبخیزداری در ایلام افتتاح می‌شود ۳۲ پروژه آبخیزداری در ایلام افتتاح می‌شود

مدیرکل منابع طبیعی استان ایلام گفت: فردا با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *