یکشنبه , ۴ آبان , ۱۳۹۹
آخرین خبرها

تماشایی تر از همیشه

به گزارش ایلامیان به نقل از ایرنا، ابراهیم عزیزی روز یکشنبه در آئین راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر ایلام اظهار کرد: پیوند عمیق و مستحکم مردم با منویات رهبری در طول دوران انقلاب که موجب عزت و اعتبار کشور در عرصه های بین المللی و مایوس کردن دشمنان شده بیانگر کارآمدی و توانایی مردم سالاری دینی نظام ایران اسلامی است.
وی افزود: مردم با بصیرت و متعهد ایران با هوشمندی و وفاداری به آرمان های انقلاب و حضور در صحنه های حساس سیاسی همواره توطئه ها و هجمه های استکبار جهانی را یکی پس از دیگری خنثی کرده اند و همچنان پرشور دنباله رو مسیر انقلاب هستند.
وی یادآور شد: مردم با توکل به خداوند و پیروی آگاهانه از سیاست های نظام، امام و رهبری و پایبندی به دستور دین مبین اسلام و اهل بیت (ع) دشمنان را به از رسیدن به اهداف شومشان ناکام گذاشته اند.
عزیزی با بیان اینکه تلاش دشمنان سعی در ایجاد جدایی و فاصله بین مردم از رهبری و آرمان های انقلاب دارند، تعهد ملت به نظام را قابل تقدیر دانست و تاکید کرد: تجربه ثابت کرده جدایی از خط مشی رهبری و ولایت فقیه محکوم به شکست و خواری است و کمال حقیقی در پرتو بندگی خداوند و تبعیت از فرامین ولایت فقیه است.
وی به برخی از برکات انقلاب اسلامی اشاره کرد و وجود ولایت فقیه، دفاع از مظلومان و آزادی خواهان جهان، مبارزه با فقر و تنگدستی، مردم سالاری دینی، اجرای احکام دین مبین اسلام، استقلال سیاسی و اجرایی، عدم وابستگی به بلوک شرق و غرب، وحدت و انسجام ملی، … را از مهم ترین برکات انقلاب اسلامی دانست.
معاون طرح و برنامه قوه قضائیه همچنین رشد و توسعه چشمگیر و چندین برابری کشور در زمینه های مختلف از جمله تولید علم و پژوهش، راه سازی، راه آهن، طرح های عمرانی و زیرساختی، صنعت، تولید و صادارت محصولات غیر نفتی، دانش هسته ای و … در مقایسه با پیش از انقلاب را از جمله دستاوردهای پیروزی انقلابی اسلامی ذکر کرد.
هزاران نفر از اهالی شهر ایلام امروز با حضور در خیابان و گرامیداشت یاد ۲۲ بهمن سال ۵۷ بر پایبندی و دلبستگی خود به آرمان های انقلاب اسلامی، اموزه های امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری تاکید ورزیدند.

 

همچنین ببینید

فردا با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی؛ ۳۲ پروژه آبخیزداری در ایلام افتتاح می‌شود ۳۲ پروژه آبخیزداری در ایلام افتتاح می‌شود

مدیرکل منابع طبیعی استان ایلام گفت: فردا با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *