چهارشنبه , ۲۸ مهر , ۱۴۰۰
آخرین خبرها

اخذ مجوز ۳ رشته جدید کارشناسی و کاردانی برای داوطلبان تحصیل در دانشگاه باختر

معاون آموزشی پردیس دانشگاهی باختر از اخذ مجوز ۳ رشته جدید کارشناسی و کاردانی برای داوطلبان تحصیل در این دانشگاه خبر داد.


به گزارش روابط عمومی پردیس دانشگاهی باختر علی درویشی معاون آموزشی با عرض تبریک به اطلاع کلیه داوطلبان اظهار داشت: که با تلاش و پیگیری های ریاست محترم دانشگاه و همکاری صمیمانه مسئولین دفتر گسترش آموزش عالی و سازمان سنجش آموزش کشور و در راستای تحقق درخواست های مکرر تعدادی از پرسنل و کارکنان سازمان ها اعم از آموزش و پرورش، پالایشگاه، پتروشیمی، بانک ها و شرکت های بیمه و ادارات دیگر، این دانشگاه موفق به اخذ مجوز ۳ رشته کارشناسی “مشاوره” و کارشناسی “حقوق ” و کاردانی”خدمات اداری” از دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شده است.

درویشی با بیان اینکه کلیه داوطلبان و علاقمندان تحصیل در این واحد دانشگاهی می توانند با پرداخت پایین ترین شهریه در مقایسه با مراکز آموزش عالی و همچنین از مزایای فوق العاده تخفیف، تقسیط شهریه مطابق ضوابط، استفاده از وام های دانشجویی بدون بهره و سایر مزایا بهره مند شوند.

شایان ذکر است که دانشگاه باختر هم اکنون در ۱۳ رشته کارشناسی ارشد، ۱۴ رشته کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته و ۵ رشته کاردانی دانشجو می پذیرد.

در پایان معاون دانشگاه خاطر نشان کرد: متقاضیان می توانند علاوه بر مراجعه به سایت دانشگاه از طریق مراجعه حضوری به نشانی: ایلام، رزمندگان، میدان دانش انتهای خیابان مهدیه و یا از طریق شماره تلفن: ۰۸۴۳۲۲۰۱۴۰۲ از کلیه جزئیات ثبت نام آگاه شوند.

همچنین ببینید

گزینه های بومی که با تلاش بومی ها سوخت شدند / استاندار ایلام غیربومی خواهد بود 

✍🏻 رضا خسروی _ پایگاه خبری ایلامیان در روزهایی که گروه های سیاسی، نمایندگان و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *